Junior Suite 1+1

Çift Kişilik Yatak, Bahçe ve Şehir Manzaralı, Balkon, Duş, WC, Lcd TV, Klima, Sigara İçilmez

Konforlar

Kullanılabilirlik

Seçilen Tarihler Boş Oda Kullanılabilirlik Yok Son Oda

Mevsimsel Fiyatlandırma

Herkesin önüne geçin ve özel promosyon dönemlerimizden birinde odanızı ayırtın. Bu oda için mevsimlik tekliflere göz atın ve size en uygun olanı seçin.

Thu, 01 Jul 2021 Thu, 15 Jul 2021 Düşük oranı fiyat ₺1850
Sat, 17 Jul 2021 Sat, 24 Jul 2021 Düşük oranı fiyat ₺1900
Sun, 25 Jul 2021 Tue, 31 Aug 2021 Yüksek oranlı fiyat ₺2250
Wed, 01 Sep 2021 Thu, 30 Sep 2021 Düşük oranı fiyat ₺950
Fri, 01 Oct 2021 Sun, 31 Oct 2021 Düşük oranı fiyat ₺590

Konum

Rezervasyonunuz

Yetişkinler
Çocuklar 2-12 yaşında
Bebek 0-2 yaşında

Fiyatınız

950 / oda başına

Alacati Hava

24°C

Nem: 66%

Rüzgar: 4.99m / s