Junior Suite 1+1

Çift Kişilik Yatak, Bahçe ve Şehir Manzaralı, Balkon, Duş, WC, Lcd TV, Klima, Sigara İçilmez

Konforlar

Kullanılabilirlik

Seçilen Tarihler Boş Oda Kullanılabilirlik Yok Son Oda

Mevsimsel Fiyatlandırma

Herkesin önüne geçin ve özel promosyon dönemlerimizden birinde odanızı ayırtın. Bu oda için mevsimlik tekliflere göz atın ve size en uygun olanı seçin.

Sat, 22 Jan 2022 Tue, 22 Mar 2022 Düşük oranı fiyat ₺550
Wed, 23 Mar 2022 Thu, 31 Mar 2022 Düşük oranı fiyat ₺1750
Fri, 01 Apr 2022 Thu, 28 Apr 2022 Düşük oranı fiyat ₺1050
Fri, 29 Apr 2022 Sat, 07 May 2022 Yüksek oranlı fiyat ₺2500
Wed, 01 Jun 2022 Thu, 07 Jul 2022 Yüksek oranlı fiyat ₺2500
Fri, 08 Jul 2022 Sat, 16 Jul 2022 Yüksek oranlı fiyat ₺3000
Thu, 01 Sep 2022 Sat, 17 Sep 2022 Düşük oranı fiyat ₺1250
Sun, 18 Sep 2022 Fri, 30 Sep 2022 Düşük oranı fiyat ₺1050

Konum

Rezervasyonunuz

Yetişkinler
Çocuklar 2-12 yaşında
Bebek 0-2 yaşında

Ek Hizmetler

Ek 1 kişi ₺150 / gecelik

Fiyatınız

2500 / oda başına

Alacati Hava

23°C

Nem: 66%

Rüzgar: 4.96m / s